ДЕНЬ БЛАГОДІЙНОСТІ НА КОРИСТЬ АТО

День 25 листопада 2014 року в коледжі був оголошений ДНЕМ БЛАГОДІЙНОСТІ на користь АТО ”Від серця до серця”. Студенти груп підхопили ініціативу викладачів циклової комісії суспільних дисциплін (голова Сахно А.К.) та студентської ради  і взяли участь в ярмарці, де мали змогу продати свій товар (їжу,речі) або купити у інших. Всі знали, що на виручені кошти будуть придбані речі та ліки для воїнів АТО. На  ярмарці було чути лозунги ”Не зрадь,допоможи своєму брату, що мужньо прикриває тебе”, ”Памятай, хто,якщо не ти”, лунали пісні, написані нещодавно, продавалися сувеніри і солодощі. В приміщенні їдальні організовували свою торгівлю студенти у військовій формі, вишиванках і навіть у весільних сукнях –кожен мав свою програму. Загальна атмосфера свідчила про велике бажання допомогти нашим волелюбним захисникам.