КОНКУРС “КОЛЕДЖ МАЄ ТАЛАНТ”

27 листопада 2014 року в коледжі проходило студентське шоу  “Коледж має талант”, організаторами якого виступила студентська рада . Всі бажаючі взяти участь у конкурсі, заповнивши анкету, мали змогу продемонструвати свої вміння і таланти на сцені. Свято почалося з привітання молоді з Міжнародним днем студента та вручення подяк за відмінне навчання директором Пономаренком О.В. А потім розпочалося грандіозне шоу найталановитіших представників нашого коледжу. Лунали найсильніші голоси, найчуттєвіша музика і, звичайно, були драйвові, енергійні, нестримні танці. Надзвичайно цікавим і красивим був сучасний вальс, який приніс перемогу Ткачуку Денису, Найді Валерії,Бовкун Катерині та Дмитренку Антону , студентам групи 446 –КОІ.