МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА В КОЛЕДЖІ

5 грудня 2014 року в коледжі відзначався Міжнародний день волонтера. Профорги груп на першому занятті 4 – 5 грудня провели “ інформаційну п’ятихвилинку”, розповівши про заснування волонтерства та діяльність добровольців на Батьківщині й за кордоном. Профспілковим комітетом було випущено Інформаційний вісник. Після занять представники груп та кращі волонтери зібрались в читальній залі . На зустріч  з ними прийшли заступник директора коледжу Жураківська Т.О., голова циклової комісії суспільних дисциплін Сахно А.К., голова студентського профкому Ївженко Ю.В. Було ще раз наголошено на важливості розвитку волонтерства в коледжі, підведено підсумки добрих справ за семестр. Дипломами були відзначені студенти – волонтери груп, які взяли участь у проведенні благочинної ярмарки в коледжі, грамотами – окремі студенти за участь у міських заходах, пов’язаних з волонтерською роботою.