ПЕРШИЙ ВИПУСК 2015 РОКУ – група 431 КОІ!

Весна в коледжі розпочалася веселим святом – врученням дипломів випускникам групи 431 – КОІ. Актова зала наповнилась випускниками, викладачами, батьками, друзями, які прийшли розділити радість з близькими людьми, що в останній раз зібрались в стінах коледжу. Розпочалися урочистості з привітального слова директора коледжу Пономаренка О.В., який побажав професійного зростання, щасливої долі та запросив  приходити до навчального закладу, де їх завжди будуть пам’ятати. Від імені викладачів слово взяла завідувач відділенням Столяренко А.Л., яка з теплом і любов’ю подякувала випускникам за співпрацю і побажала щастя та миру. Ведучі запросили до слова від імені батьків  матір випускника Порубій Н.Г., яка в першу чергу подякувала викладачів за турботу про дітей та ті знання, що вони отримали тут, а також звернулась до своїх дітей з проханням бути гідними батьків та дати можливість пишатися ними. Зі словами вдячності  звернулися до присутніх Чумаков Артур, Вірич Валерія та Чич Богдан. Випускники востаннє в стінах коледжу прослухали “Гаудеамус”. І привітання, і вручення дипломів були пересипані номерами художньої самодіяльності.