ЗАСІДАННЯ ЛІТЕРАТУРНОЇ КАВ’ЯРНІ

26 березня 2015 року викладачі та студенти коледжу із задоволенням зібралися в читальній залі, де традиційно проводяться засідання літературної кав’ярні.  Викладач циклової комісії філологічних дисциплін Трегубова Г.М., яка була організатором цього заходу, разом з працівниками бібліотеки коледжу внесла затишок і тематичний відтінок в оформлення читальної зали. Теплоти додали кава, чай, солодощі, якими пригощали гостей,та таємничий вогонь свічок. Тема весняного засідання  “Поезія – це завжди неповторність”, присвячена 85 – річчю з дня народження видатної  української поетеси – сучасниці Ліни Костенко всім прийшлась до душі. Під чарівні звуки скрипки лунали поезія, пісні на слова митця та музику Ольги Богомолець, які виконували студенти та викладачі. Професійне аранжирування  музичних творів Мастеркова С.Є. зробило їх ще більш зворушливими. Надзвичайно цікаво було слухати авторську поезію членів колективу ПЕК НАУ, їх дітей. Гості, що були  присутні на заході : представник Соломянської  РДА, відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, Кушніренко П.А. та Голова районної  “Просвіти” Голота З.Я., дали позитивну оцінку всьому побаченому і почутому,  побажавши всім творчості та наснаги на майбутнє. Найтеплішими були слова директора коледжу Пономаренка О.В., який подякував всіх: і організаторів ,і учасників, високо оцінивши захід і висловивши надію на продовження традиції.