Науково-методична конференція «Компетентнісний підхід в освіті: теоретичні засади і практика реалізації»

18 березня відбулась  науково-методична конференція «Компетентнісний підхід в освіті: теоретичні засади і практика реалізації».

На пленарному засіданні з доповідями виступили Анненков В. П., Зіньківський Ю. Ф., Родіонова О. В., Лещинський О. Л., Яровий І. М., Крайчак Є. В. Від студентів за результатами своєї науково-пошукової роботи виступали  Свець О., Кірякова Н., Войтенко В., Завадецький В.

Працювали три секції.

І секція. Компетентнісний підхід в освіті: теоретичні засади і практика реалізації. Керівник секції – Лещинський О. Л.

ІІ секція. Зміст економічної освіти в умовах реалізації сучасних реформ в Україні. Керівник секції – Яровий І. М.

ІІІ секція. Оновлення змісту освіти на основі компетентнісного  підходу з урахуванням світового досвіду. Керівник секції – Красовська Є. В.

Під час роботи конференції викладачі та студенти обмінялися думками щодо реформування системи освіти в Україні в аспекті прийняття нового закону «Про вищу освіту», показали результати своєї науково-дослідної роботи.

Дякуємо викладачам і студентам за участь в конференції!