ЦІКАВИЙ ТА СМАЧНИЙ ЗАХІД ЕКОНОМІСТІВ КОЛЕДЖУ

Напередодні в коледжі все вирувало: студенти – економісти робили рекламу до Універсальної ярмарки,що була запланована та проведена викладачами Крайчаком Є.В., Селезень А.В., Гаврутенко Л.В., Шаулко В.В. В аудиторіях, коридорах, холах коледжу можна було побачити рекламні плакати, почути  усні запрошення до приміщення їдальні, де і влаштовувалась ярмарка. На столах, як кажуть, чого тільки не було: і тістечка ,і торти, і вареники , і піци, різні  салати та інші смаколики. Студенти повинні були показати компетенції в реальних умовах забезпечити рентабельність продажу продукції, виготовленої власноруч. Викладачі  та студенти з великим задоволенням долучились до участі у заході. Вітаємо переможців у номінації “Виручка” :

І місце – гр. 447 – ІДП

ІІ місце – гр.437 – ЕП