ВІТАЄМО З ОТРИМАННЯМ СЕРТИФІКАТІВ

5 червня 2015 року до Дня захисту дітей  студенти коледжу взяли участь в  інформаційній акції   «Вчимося себе захищати: скажемо «НІ!» торгівлі людьми!»
     Студентська молодь доторкнутися такого важливого та актуального питання, як торгівля людьми, зокрема дітьми та ризики потрапити в тенета работоргівлі, в тому числі всередині країни, без перетину кордону.
     Студентів зацікавила програма заходу: інтерактивна інформаційна програма, демонстрація тематичних відеоматеріалів, пізнавальні конкурси та квест на знання загроз у сучасному світі, виступ форум-театрів, які були створені в рамках проекту «Не продавайся!». Студентам коледжу були вручені подяки як активним волонтерам проекту та сертифікати молодим тренерам, які працюють за методикою «рівний – рівному». Також подяки отримав  наш навчальний заклад за  активну участь у реалізації проекту ”Не продавайся”.