СВЯТКОВЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ПЕК НАУ

Головний корпус Національного авіаційного університету заповнювався випускниками коледжу, викладачами, батьками та друзями уже колишніх студентів. Святково прибрана зала університету дихала радістю: адже мети досягнуто, та водночас сумом, бо все говорило про те, що розлука чекає за порогом НАУ. Другого липня об 11 годині розпочалося святкове вручення дипломів. Після урочистого звучання Гімну України слово взяв директор коледжу Пономаренко О.В. , щоб привітати  молодь зі значимою подією та побажати подальших звершень. У відповідь звучали слова вдячності від випускників, які зі сльозами на очах згадували студентські роки, спілкування з викладачами та одне з одним. Дуже чуттєво звернулася до присутніх матір випускниці Сімакова Т.Д.  та благословила дітей у щасливу дорогу. Від імені викладачів слова привітання сказала куратор Бунакова Н.В., а Ліщинський О.Л. під гітару заспівав власну пісню “Випускникам 2015 присвячується.” Весь зал піднявся при звучанні студентського гімну “Гаудеамус”, який лунав для випускників ПЕК НАУ востаннє. Студенти молодших курсів також вітали товаришів: лунали пісні  про Україну, про коледж, про батьків, про кохання. Успіхів на життєвому шляху бажали присутні в залі випускникам, які ,отримавши дипломи, покидали ошатну залу.