СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Напередодні професійного свята працівників освіти, 02 жовтня в коледжі студенти вітали своїх викладачів. Програма  була надзвичайно цікавою;  в ній взяли участь і  першокурсники, і студенти - бакалаври . Після сценок про високе призначення вчителя розпочалася програма  “Дві зірки”. Викладачі разом зі студентами демонстрували свої таланти. Підтримані гарячими оплесками на сцену вийшли з піснями і танцями люди, яких любить і шанує молодь: Ліщинський О.Л., Тихонова В.В., Бунакова Н.В., Михайленко О.А., Панченко М.В., Мазур А.С., Крайчак Є.В. Їх виступи зворушили, а перебування на сцені з вихованцями ще раз ствердило, що стосунки між викладачами і студентами в коледжі базуються на основі співробітництва. Педагогічним працівникам були вручені квіти під урочисті слова вдячності. Директор коледжу Пономаренко О.В. палко привітав колег та подякував студентів за цікаву концертну програму. В залі ще довго йшло обговорення свята між викладачами та студентами.