ПЕРЕМОГИ ОСІННЬОГО ДНЯ ЗДОРОВЯ

Осіннє спортивне свято – День здоров’я за традицією розпочалося шикуванням на стадіоні коледжу. День 9.10. 2015 видався сонячним та повністю відповідав настроям студентської молоді та співробітників коледжу. Одне із найцікавіших завдань – домашнє - на кращу емблему групи, спортивну газету,зовнішній вигляд, девіз та музичне представлення принесло Гран - прі студентам групи 111 –КОІ ( куратор Соболєва Н.І.). Потім були проведені  спортивні змагання з легкої атлетики, стрибків у довжину, перетягування каната, підтягування, поштовху гирі, силової гімнастики, настільного тенісу тощо. Одним із найцікавіших змагань виявився волейбол - збірна студенток та збірна викладачів-жінок. Завершив свято улюблений багатьма футбол – зустріч 1 збірної та 2 збірної.