УЧАСТЬ КОЛЕДЖУ У СЬОМОМУ МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ "ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ"

20-22 жовтня 2015 р. проходив  Сьомий міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті" у Київському Палаці дітей та юнацтва. У форумі взяли участь 578 національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та освітні програми з 24 регіонів України, а також навчальні заклади та освітні агентства Канади, США, Великої Британії, Польщі, Словаччини, Чехії, Ізраїлю, Франції та інших країн.
     Студенти  коледжу ознайомилися з кращими навчальними закладами України, які були представлені на форумі та взяли участь круглих столах, семінарах, презентаціях.