Активісти збирають книжки для шкіл у зоні АТО

Журналістка благодійної акції «Теплі долоні» збирає бібліотечки для шкіл на Донбасі.

Два навчальні заклади у зоні АТО вже отримали бібліотечки із сучасною українською літературою. Це — Прохорівська та Староігнатівська середні загальноосвітні школи Волновахського району Донецької області, повідомляє організатор благодійної акції “Теплі долоні”, письменниця та журналіст Тетяна Винник.

Як зазначає активістка, ситуація із українською літературою у регіоні потребує спільної підтримки і вирішення, тож запрошує долучитися до благодійної акції “Теплі долоні” і подарувати книжку школі у зоні АТО.

Літературу можна надсилати на адресу: “Нова пошта”, Ніжин, вул. Широкомагерська, 1б, Винник Тетяні, 0636766388.

Просимо студентів та викладачів коледжу взяти активну участь у благодійній акції «Теплі долоні»

Книжки можна принести в аудиторію №353 (вівторок – пятниця)

Комісія філологічних дисциплін

Осередок Просвіта