Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016»

На виставці були представлені 750 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, органів управління освітою, асоціацій, видавництв, підприємств з 25 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови, Естонії.

В урочистому відкритті виставки взяли участь і привітали учасників та гостей Президент НАПН України В. Кремень, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти О. Співаковський, директор Інституту модернізації змісту освіти МОН України Н. Вяткіна.

У виставці за сприяння директора Інституту доуніверситетської підготовки Національного авіаційного університету Н. Муранової взяв участь Промислово-економічний коледж НАУ.

Виставка представила широкий спектр інноваційних досягнень та різноманітний досвід оновлення системи національної освіти. На 43 конференціях, семінарах, круглих столах, презентаціях та майстер-класах освітяни й науковці з різних регіонів країни обговорили нагальні проблеми розвитку освіти, шляхи інтеграції до європейського освітнього простору, особливості вступу до ВНЗ у 2016 р. У заходах взяли участь викладачі коледжу Крайчак Є.В., Бахмацька Ж.М. та студенти, які мали змогу розказати про досягнення та перспективи розвитку коледжу в науковій, навчальній та виховній роботі, поділитися досвідом.17 березня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття VІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016».