VII Annual Cambridge Day 2016

16 березня 2016 року викладачі іноземної мови Ткачук Н.Г. та Гришко Н.О. прийняли участь у сьомій щорічній методичній конференції для викладачів англійської мови під назвою VII Annual Cambridge Day 2016. Організаторами конференції були видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press), екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment) та офіційний дистриб’ютор видавництва в Україні компанія Лінгвіст (Linguist Ltd).
Під час проведення конференції, учасниками якої стали більше 700 викладачів  шкіл та коледжів міста Києва, Ткачук Н.Г. та Гришко Н.О. прийняли участь у методичних тренінгах, проведених досвідченими тренерами та експертами від Cambridge English Меттью Сігалом (Matthew Siegal) та Ланою Сушко (Lana Sushko), ознайомилися з методикою проведення оцінювання продуктивних навичок студентів на рівні В1&В2, прийняли участь в обговоренні аспектів формування навичок усного та писемного мовлення студентів та умов створення взаємозв’язку між викладачем та студентами під час навчання англійської мови, розглянули питання реалізації проектної роботи під час занять, отримали інформацію про варіанти структурування проектного заняття, поспілкувалися з ведучими методистами видавництва Cambridge English, переглянули виставку навчальних та екзаменаційних матеріалів від видавництва Кембриджського університету.