Інтерактивний тренінг-семінар

«In Focus: Keeping Students at the Forefront of the Learning Process»
24.03.16р. викладачі англійської мови Гришко Н.О. та Ткачук Н.Г. скористалися нагодою відвідати серію інтерактивних тренінгів під назвою «In Focus: Keeping Students at the Forefront of the Learning Process», проведений методистами PEARSON-DINTERNAL в приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського Національного університету імені Т.Г. Шевченка. Присутні та тренінгах викладачі Києва та Київської області отримали можливість практично опрацювати найсучасніші методи планування інтерактивних занять за методикою ESA та обговорити ідеї наповнення кожного заняття продуктивною комунікацією:
1. Student in FOCUS
Teaching Grammar: Engaging Input, Successful Outcomes
2. Communication in FOCUS
Reading Lesson: Productive Silence, Productive Noise;
3. Exams in FOCUS
ZNO Prep: Quick Gains, Strategic Wins
Також кожен учасник зміг познайомитись з новим підручником “Focus” видавництва PEARSON і виявити переваги роботи з ним, а весело провести час допомогли вікторини та звичайно ж призи, які отримали всі учасники.