День відкритих дверей 9 квітня 2016

В черговий раз Промислово-економічний коледж гостинно зустрічав своїх майбутніх студентів на Дні відкритих дверей.
Батьки та школярі отримали вичерпну інформацію про освітні програми нового переліку спеціальностей, матеріально-технічну базу, особливості навчання від голів циклових випускових комісій Красовської Є.В., Рябчук Н.А., Гаврутенко Л.А, Родіонова П.Ю. та провідних викладачів коледжу Титок І.В., Юровицького М. Ю., Селезень Г.В., Крайчака Є.В., Соболєвої Н.І., Григор’євої Д.С., Мазур А.С., Активну агітаційну роботу проводили також студенти коледжу – Барабаш Д., Адамчик М. та Мартинчик Б.
Зустріч з адміністрацією продовжилася в залі, де заступник директора коледжу з навчальної роботи Родіонова О.В. розповіла про історію коледжу, викладацький склад, особливості навчально-виховного процесу. Секретар приймальної комісії Гаврутенко Л.А. докладно доповіла про правила проведення вступних іспитів, необхідні документи для вступу, терміни роботи приймальної комісії. Заступник директора коледжу з виробничої роботи, викладач математики Лещинський О.Л. та викладач української мови та літератури Шевченко В.А. відповідали на запитання школярів та батьків щодо програм вступних екзаменів з математики та української мови. Всі гості отримали рекламні буклети.
Дякуємо гостям за зустріч і чекаємо влітку в приймальній комісії коледжу!