Міська олімпіада з математики

14 квітня Промислово-економічний коледж вітав учасників Міської олімпіади з математики, яку традиційно проводить Рада директорів м. Києва.
Участь в Олімпіаді взяли 26 Вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Завдання відповідали рівню Міської олімпіади з математики і обиралися Датчиком випадкових чисел у присутності учасників та їх керівників. Всього взяли участь в олімпіаді 50 студентів.

Журі олімпіади під головуванням Голови міського методичного об’єднання викладачів математики канд. фіз.-мат. наук, доцента  О.Л. Лещинського визначило призерів і переможця наступним чином:
І місце:
- Шовкун Максим Ігорович  - Промислово-економічний коледж НАУ; викладач – Вишневський Олег Анатолійович.
ІІ місце:
- Головата Юлія Богданівна –  Київський коледж комп`ютерних технологій та економіки НАУ; викладач – Савіна Лариса Петрівна.
ІІІ місце:
- Остапенко Іван Петрович – Оптико-механічний коледж КНУ ім. Т.Г. Шевченка; викладач – Гонтар Надія Іванівна;
- Каленський Микола Сергійович – ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж»; викладач ¬– Сподинська Лариса Леонідівна.

Згідно Положення про Всеукраїнську олімпіаду з математики, журі прийняло рішення  делегувати  переможця міської олімпіади, що набрав найбільшу кількість балів, Шовкуна Максима Ігоровича  (Промислово-економічний коледж НАУ), для участі у VІІ Всеукраїнській олімпіаді з математики, що відбудеться 18-20 травня 2016 року на базі  Дніпропетровського коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Рада директорів ВНЗ І-ІІ р.а. м. Києва на чолі з Головою А.К. Похресником
Оголосила подяку:
- адміністрації  Промислово-економічного коледжу НАУ за сприяння у проведенні міської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації м. Києва;
- викладачам математики Промислово-економічного коледжу НАУ: Тихоновій Вікторії Віталіївні, Монастирській Вікторії В’ячеславівні, Вишневському Олегу Анатолійовичу  за суттєву допомогу у організації  та проведенні олімпіади;
- викладачу математики ДВНЗ «Київського електромеханічного коледжу» Нещерет Олені Сергіївні за підготовку олімпіадних завдань;
- викладачам математики ДЗ «Київського коледжу зв’язку» за організацію підготовки програми випадкових чисел;
- Голові ММО викладачів математики ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації  м. Києва Лещинському О.Л. за організацію та проведення олімпіади;
- членам журі, що брали участь в оцінюванні робіт студентів;
- студентам, що брали участь у олімпіаді;
- викладачам, що підготували студентів – переможців.

Грамотами від Ради директорів нагороджені студенти, що зайняли призові місця.

Дякуємо викладачам!
Вітаємо переможців!