Запрошення на методичний тренінг-семінар на тему:"In Focus: Keeping Students at the Forefront of the Learning Process"

Шановні колеги!

Міжнародний освітньо-методичний центр PEARSON-DINTERNAL та циклова комісія іноземних мов Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету щиро запрошують викладачів англійської мови коледжів та технікумів м. Києва взяти участь у методичному тренінгу-семінарі (за підтримки голови міського методичного об’єднання викладачів іноземних мов коледжів та технікумів Соколової Л.С.) на тему:

In Focus: Keeping Students at the Forefront of the Learning Process

1. Lesson Stages in Focus: Engaging Input, Successful Outcomes
  2. Communication in Focus: Productive Noise
  3. Exams in Focus: Raising your Students’ Language Awareness
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Дата проведення: 27 травня 2016 року
Час проведення: 13.00 – 14.30
Мова:  англійська
Місце проведення: Промислово – економічний коледж Національного авіаційного університету,  ауд. 313
Адреса:  вул. Метробудівська, буд. 5-а

Семінар проводить: Олена Міходуй,
                                   старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру
                                   PEARSON-DINTERNAL

Олена Міходуй (BA (English), ICELT)
• практикуючий викладач англійської мови (ІCELT)
• сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів PTE (Pearson Test of English)

Філолог за фахом, протягом 15 років Олена викладала англійську мову в державних навчальних закладах та кращих міжнародних мовних школах України. Вона брала участь в освітніх проектах та тренінгах в Сполучених Штатах Америки, Сербії, Хорватії та Україні. В 2006 році отримала міжнародний сертифікат Кембриджського Університету ІCELT. Протягом останніх років Олена працює в Міжнародному освітньо-методичному центрі PEARSON-DINTERNAL  на посаді старшого методиста та активно співпрацює з  вчителями та викладачами по всій країні.

Для участі у семінарі необхідна реєстрація:

за телефоном: +38 (050) 358 41 48  Леся Гриценко (спеціаліст з британської навчальної літератури)

за електронною адресою: lesya.g@dinternal.com.ua

Під час семінару проводитиметься книжковий ярмарок!

Кожний учасник отримає сертифікат на підтвердження участі у семінарі.

Як дістатися:

від станції метро "Берестейська":
- автобусом № 9
- трамваєм № 14, 15
- маршрутним таксі № 556 (9), 566 (14), 429

від станції метро "Шулявська":
- автобусом № 2
- маршрутним таксі № 2 – зупинка  "6-й КАРЗ" (Київський авторемонтний завод)

від станції метро "Політехнічний інститут":
- маршрутним таксі № 442-Д - зупинка "Промислово-економічний коледж" - за вимогою.

Недалеко від коледжу також проходять наступні маршрути:
- автобус № 69
- маршрутні таксі № 155, 421, 554 (69), 573