Профорієнтаційна робота у м. Броварах

21 квітня 2016 року в рамках співпраці з Інститутом доуніверситетської підготовки НАУ Промислово-економічний коледж прийняв участь  у Ярмарку професій, яку проводив Броварський міськрайонний центр зайнятості Київської області. Захід відвідали близько 250 старшокласників із 15 ЗНЗ міста та району.
    Промислово-економічний коледж НАУ представляли заступник директора з ВР Лещинський  О.Л. та зав. відділенням програмування та комп’ютерного дизайну Столяренко А.Л.
      Під час профорієнтаційних зустрічей у ЗНЗ та Центрі зайнятості старшокласники мали нагоду дізнатися про нові спеціальності, підготовку фахівців у коледжі, науково-дослідну та науково-технічну діяльність.
      Майбутні абітурієнти отримали інформаційно-рекламні буклети та почули вичерпні відповіді на всі свої запитання.
Хочемо виразити подяку директору Інституту доуніверситетської підготовки НАУ Мурановій Н.П. за співпрацю.