ВЕСНЯНИЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я – 2016

26 травня 2016 року , сонячний ранок , піднесений настрій у студентів і викладачів, адже в коледжі улюблене свято  -  День здоров’я!  Стадіон заповнився студентами всіх курсів, прийшли навіть випускники. Лунає музика,чути команди керівника фізичного виховання Баронова В.М. Під звуки Гімну піднімається Державний прапор кращими спортсменами коледжу, переможцями міських змагань – 35 День здоров’я відкрито. Спочатку традиційно перевірка домашнього завдання – газети, емблеми, девізи, танці..Потім перетягування канату, підйом гирі, біг,волейбол,футбол тощо. Всі студенти мали змогу показати свої вміння. Голова профкому студентів Ївженко Ю.В. проводив спортивні квести разом з активістами груп. Було багато перемог. Всіх  відзначили дипломами, медалями та тістечками від профкому.

Гран-прі отримала команда групи 111 – КОІ .  Вітаємо переможців !!!

Здоров’я всім т а сил для досягнення перемог в майбутньому!