Круглий стіл

14.06.2016 року у Промислово-економічному коледжі НАУ відбувся круглий стіл на тему "Використання у навчально-виховному процесі цифрових навчальних лабораторій українського виробництва" за участю заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея, співробітників Інституту модернізації змісту освіти, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання, НДІ прикладної електроніки, викладачів та адміністрації ПЕК НАУ, кафедри мікроелектроніки НТУУ "КПІ". Продемонстровано використання цифрової навчальної лабораторії (датчиків) на уроках фізики, основ охорони праці у коледжі.
Під час круглого столу обговорювались сучасні вимоги до цифрових навчальних лабораторій, методичного забезпечення з проведення практичних робіт з природничих дисциплін, особливості програмного забезпечення, проблеми впровадження ІКТ у навчальних закладах.