Конкурс студентських доповідей «Телекомунікації та радіотехніка: вчора, сьогодні, завтра»

27 квітня відбувся форум «Телекомунікації та радіотехніка: вчора, сьогодні, завтра», де студенти спеціальності Телекомунікації та радіотехніка мали змогу доповісти про світові новинки у галузі телекомунікацій, інтернет-технологій та робототехніки.

Учасники форуму презентували цікаві факти про рукавичку, що розмовляє; про окуляри, що повертають зір сліпим; про дорогу, яка заряджає електромобілі; про передову технологію Face ID; про надшвидкісний 5G інтернет від безпілотників із сонячними панелями; про штучну нирку та багато іншого.

За результатами конкурсу доповідей було визначено призові місця:

І-місце -  Невелюк Антон, гр. 310-ПЕА

ІІ-місце -  Давиденко Ростислав, гр. 210-ПЕА