Профком

Профспілкова організація студентів Промислово-економічного коледжу НАУ створена у лютому 1979 року.

За цей час наша організація пройшла значний шлях. Неодноразово наші активісти нагороджувались за свою діяльність керівництвом коледжу, районною, міською адміністраціями, профспілковими органами. Починаючи з 1998 року за поданням профспілки кращі студенти отримують за активну участь у громадській роботі стипендії та премії Київського міського голови.

З 1996 року по цей час на базі нашої профспілкової організації коледжу, неодноразово проводилися міські методичні об'єднання голів студентських профкомів, всеукраїнські семінари та науково-практичні конференції де студенти коледжу мали можливість поділитися досвідом роботи.

У 2008 році профспілкова організація зайняла І місце у Всеукраїнському огляді-конкурсі первинних профспілкових організацій ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

У квітня 2012 року профспілкова організація взяла участь у Всеукраїнській виставці - презентації профспілкових організацій студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації "Розвиток соціальної активності студентів", яка відбулася у Педагогічному музеї України. Наша організація була відзначена дипломом від Національної академії педагогічних наук України.

У квітні 2013 року профспілкова організація отримала Диплом від Товариства «Знання» за участь у Всеукраїнській виставці - презентації молодіжних громадських та профспілкових організацій студентів

Профспілкові комісії профспілкової організації

ПЕК НАУ

1. Комісія правова;

2. Комісія методичної роботи та проведення профспілко­вого

навчання;

3. Комісія захисту соціальних прав студентів;

4. Центр працевлаштування;

5. Навчально-виробнича комісія;

6. Житлово-побутова комісія;

7. Комісія по роботі з дітьми;

8. Комісія розвитку культури;

9. Комісія розвитку фізкультури та спорту;

10. Оздоровча комісія;

11. Комісія оздоровчих таборів;

12. Центр міжнародних зв'язків;

13. Комісія громадського контролю.

За консультаціями студенти можуть звернутися до профкому особисто або за допомогою електронної пошти - profkom2013@ukr.net