Прогулянка містом

За ініціативою завідувача відділення Олени КОНДРАШЕВОЇ та класного керівника Євгенії КОВАЛЬОВОЇ була організована зустріч разом зі студентами груп 201-ПТБ, 306-ІПЗ та 315-Т.
Свою прогулянку ми розпочали з самої стародавньої частини міста - Андріївського узвозу, де знаходиться найвідоміший пам’ятник архітектури Андріївська церква.
Продовжили нашу мандрівку улюбленими шляхами городян, а саме «Пішоходно-велосипедним мостом через Володимирський узвіз». Приємною несподіванкою стала зустріч з фотографом, як результат – ретрофото з «Київської газети» та усміхнені обличчя наших студентів. І саме в такі моменти забуваєш про реалії сьогодення і віриш в мирне майбутнє.
Вшанували пам'ять та відвідали Алею Героїв Небесної Сотні з відчуттям суму і вдячності нашим борцям за свободу та нашу вільну країну.

Слава Україні!

Героям Слава!