Засідання літературного гуртка, приурочене пам'яті Олени Теліги

"Поетка вогненних меж..."- такою була тема засідання літературного гуртка 17.02, присвяченого  Олені Телізі. Саме в лютому 1942 року нацисти розстріляли її разом з побратимами з ОУН.
Запрошена гостя - Ольга КОБЕЦЬ, співзасновниця Всеукраїнського жіночого товариства ім. Олени Теліги, розповіла цікаві факти про життя поетки. Кожна учасниця гуртка (а це студентки групи ОВ-12 Інна ОСІПЧУК,  Катерина БУЗУН, Надія ВЛАСЕНКО, Уляна Лях, Д-26  Катерина ВЛАСЕНКО, Наталія ПУШКАРЕНКО, Дарія МАШЕВЕЦЬ та Ф-20 Юлія ГАВЕЙ) ) підготували художнє читання віршів Олени Теліги. Багато поезій Олени Теліги покладено на музику,  тож Карина МИГОЛЬ (група Ф-10) виконала пісню сучасної української композиторки Олександри Кольцової на вірш "Відповідь". А студентка групи Ф-10  Анна СІЛІДУЄВА створила чудову ілюстрацію до вірша "Козачок". Завідувачка бібліотеки ім. Олени Теліги  Олена ШЕВЧУК зробила огляд книг про Олену  Телігу з фондів бібліотеки.
У підсумковому слові керівниця гуртка,  викладачка української мови і літератури Віра  МАКСИМЧУК наголосила,  наскільки важливо молодому поколінню вивчати життя і творчість Олени Теліги,  для якої героїзм і боротьба за національне визволення рідного народу були найвищою чеснотою  і визначальним орієнтиром.
Шира вдячність колегам: практичному психологу Любов ФУРСІ, голові ЦК фінансів та менеджменту Олені БРЕЗІЦЬКІЙ,  викладачам ЦК геодезії та землеустрою  Галині МАРЧУК, ЦК іноземних мов Валентині МИГОЛЬ за допомогу в підготовці засідання гуртка.