МІСЬКА ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ
Переможці міської олімпіади біля будинку Федерації профспілок України на Майдані Незалежності
25 квітня 2023 року в приміщенні Федерації профспілок України відбулася олімпіада з суспільних дисциплін. Захід був організований міськими методичними об’єднаннями голів студентських профкомів та суспільних дисциплін м. Києва.
Мета заходу: посилення мотивації до вивчення історичних дисциплін, історії громадського руху в Україні, виявлення та підтримка обдарованої молоді. Студенти мали можливість поспілкуватися з лідерами профспілкових організацій, обмінятися досвідом.
Викладачі Олексій БІЛАНОВСЬКИЙ, Юрій ЇВЖЕНКО прийняли активну участь в організації олімпіади.
Вітаємо ПУХАЛЬСЬКОГО Дмитра, студента першого курсу, профорга групи 556 ІПЗ що зайняв друге місце в міській олімпіаді!
![](https://www.kitu.nau.edu.ua/sites/default/files/resize/remote/4923e4712519b3aa1c54b8d5e8353e3f-693x520.jpg)