Чергове засідання етнографічної студії "Кобзарське мистецтво: історія і сучасність"

27 квітня відбулось чергове засідання етнографічної студії "Кобзарське мистецтво: історія і сучасність".  Під керівництвом викладачів Антоніни БОГІНСЬКОї , Віри МАКСИМЧУК, Галини МАРЧУК ,   студентки Катерина БУЗУН,  Надія ВЛАСЕНКО,  Інна ОСІПЧУК  (ОВ-12), Катерина ВЛАСЕНКО,  Дарія МАШЕВЕЦЬ,  Наталія ПУШКАРЕНКО  (Д-26) підготували повідомлення про кобзарське мистецтво як самобутнє явище української культури. Учасники заходу переглянули документальний фільм про найвизначніших представників українського кобзарства,  зокрема Остапа Вересая. Усіх присутніх зацікавила інформація про відродження прадавніх традицій кобзарства в Незалежній Україні.

На засідання студії були запрошені студенти Київської національної музичної академії імені  Петра Чайковського Дмитро Швець,  Вікторія Шишкова, Маріанна Логвинюк та їхня наставниця-  народна артистка України,  викладачка академічної бандури,  доцент Людмила Ларікова. Українські народні думи,  пісні,  інструментальні мелодії у виконанні молодих українських бандуристів засвідчили,   що кобзарство як національно -  культурний феномен живе і розвивається.

Засідання студії традиційно проходило в читальній залі Бібліотеки імені Олени Теліги, наша щира вдячність бібліотекарям за гостинність та допомогу в проведенні заходу .