Конкурс творчих робіт з безпеки життєдіяльності і охорони праці серед студентів ЗФПО міста Києва

Відповідно плану роботи ММО викладачів БЖД і ОП ЗФПО м. Києва до Всесвітнього дня охорони праці 28.04.2023 під девізом «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі», проведений міський онлайн-конкурс творчих робіт серед здобувачів освіти.

За результатами роботи конкурсного журі були визначені переможці:

Номінація «Тематичні презентації»

2 місце: Білан Каріна (студентка гр. 552-М-1 ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету», керівник Крижанівська С.О.).

3 місце: Ревун Олександр (студент гр. 553-М-1 ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету», керівник Крижанівська С.О.).

Номінація «Тематичні буклети, флаєри»

3 місце: Щербініна Дар'я (студентка гр. 553-М-1, ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету», керівник Крижанівська С.О.).

Номінація «Тематичні слогани»

1 місце: Сибірко Валерія (студентка гр. 553-М1, ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету», керівник Крижанівська С.О.).

Наказ Ради директорів ЗФПО м. Києва