Участь у Всеукраїнському конкурсі «Мандрівникам належить світ!»

 

27 вересня 2023 р., з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму, студенти групи 307-ІПЗ під керівництвом куратора Ткачук Н.Г. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Мандрівникам належить світ!» від проєкту «На Урок» та отримали дипломи і сертифікати участі.

Любов до подорожей властива людській природі — вони допомагають нам відволіктися від буденності, очистити свідомість та знайти душевний спокій. Крім того, де ще можна дізнатися стільки нового, як у мандрівках досі незнаними місцями,  знайомлячись з іншими людьми та культурами? Недарма існує думка, що найкращий спосіб витратити вільний час і гроші — це поїхати в туристичну подорож. Важливу роль туризму визнають уряди країн та міжнародні організації, зокрема, ООН — під її егідою працює Всесвітня туристична організація, яка заснувала щорічне свято — Всесвітній день туризму. Його відзначають щороку 27 вересня, а українці цього дня мають ще й національне свято — День туризму в Україні.

Наша країна багата безліччю унікальних туристичних локацій, які можуть відвідати громадяни України або іноземці. Завдяки Всесвітньому дню туризму кожна людина, яка будь-яким чином пов'язана з подорожами, може приурочити до цієї дати черговий незабутній уїк-енд.

Найкращий спосіб відзначити День туризму — це згадати про свої мрії і нарешті вирушити в те місце на планеті, яке викликає найсильнішу цікавість. Якщо ж поки це неможливо, то варто хоча б детально спланувати майбутню подорож та зробити перші кроки до її здійснення. 

Презентація та нагороди учасників