ІСТОРІЯ НАДИХАЄ

Коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ підтримує багаторічні традиції нашого навчального закладу.
    В останній день осені члени географічно - краєзнавчого гуртка, студенти різних спеціальностейотримали унікальну можливість відвідати Музей історії нашого навчального закладу.
   Викладачі Тамара КОВАЛЬОВА та Олег ГУРОВ разповіли своїм вихованцям про Галагани -  історію місцевості,  де розташовані корпуси коледжу, та особливості рельєфу цієї території . А директорка музею Галина МАРЧУК провела цікаву екскурсію,  під час якої студенти Богдан БІЛОУС,  Анастасія КОЛОМІЄЦЬ,  Анна КУЗЬМИЧ,  Вероніка КРИВЕНЮК,  Іванна,  КОВАЛЕНКО,  Іван ДРАЧОВ,  Олексій КИРИК,  Олександр ЗІНЧЕНКО, Гліб МОІСЕЄНКО,  Євген  ЛИТВИН,  Данило КОНАХ,   група 585- КБ- 1) та   Ксенія МАКОВЕЦЬКА,  Аріна РАЄНОК,  Анна ГУРИН,  Карина МИГОЛЬ(Ф-20) мали змогу не тільки дізнатися про етапи розвитку навчального закладу,  а й торкнутися унікальних експонатів: геодезичних приладів минулого століття, випускних альбомів 50-80-их років,  знаменитого портфеля викладача Петра МЕДВЕДЯ тощо.
   Усі учасники засідання вшанували пам'ять знаменитого випускника Михайла ТУРКЕВИЧА, який першим у світі піднявся на Еверест у  нічний час і ім'я якого занесене в книгу рекордів Гіннеса.
   Наступний рік для нашого навчального закладу ювілейний - виповнюється 80 років від дня заснування Київського топографічного технікуму -  знаменитого КТТ, який реорганізували у КІТЗ НАУ,  а згодом об'єднали у ВСП "ФКІУтЗ НАУ".
    Без минулого немає майбутнього,  тож музей відкриває двері для всіх охочих познайомитися зі славною історією нашого навчального закладу.
До нових зустрічей!
Ваш гурток "КОМПАС" Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ.