Волонтерська діяльність групи 556–ІПЗ

Реалії сучасного світу постійно кидають виклики свідомим громадянам із активною позицією. Таким жахливим випробуванням «на міцність» для всіх українців загалом і для викладачів, співробітників і студентів коледжу, зокрема стала війна… Саме вона, на жаль, сьогодні стала мірилом визначення любові до України та готовності вже вкотре протягом багатьох століть відстоювати її незалежність.

556–ІПЗ група разом з куратором Ольгою ОРЛОВОЮ займається волонтерською діяльністю, вже півроку підтримує інженерно-саперну роту 32  ОМБр ІСР бригади. Відповідає за цей напрямок в групі і приймає активну участь студент Денис РИБКА.

Ми постійно передаємо захисникам смаколики та інструменти праці та захисту.

Волонтерська діяльність є визначальною ознакою сьогодення. Саме в умовах злочинної і жорстокої війни волонтерство реалізує найшляхетніші прагнення людини – прагнення особистої участі в наближенні миру для України і кожного українця зокрема. Сьогодні кожен із нас на своєму фронті наближає перемогу!