Перспективи професії визначили студенти груп Д-36 та Д-26

22 лютого 2024 року відбулась робоча зустріч представників кафедри  історії та документознавства Національного авіаційного університету та здобувачів освіти з підготовки фахівців за ОПП Діловодство ( групи Д-36 та Д-26).

Тема : «ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ -ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 029 ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА»

У зустрічі взяли участь:

Мельник Наталія Іванівна – декан Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ;

Тюрменко Ірина Іванівна - завідувачка кафедри, доктор історичних наук, професор НАУ;

Викладачі НАУ та випускники спеціальності 029 ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА»

Викладачі спеціальних дисциплін ОПП Діловодство: Богінська А.П. та Волошина О.М.

Обговорювались питання особливостей освітньо-професійних програм з підготовки спеціалістів  документознавства, можливості академічної мобільності.