Вітаю Вас з 210-річчям з Дня народження Великого Кобзаря
![](https://kitu.nau.edu.ua/sites/default/files/additional-images/photo_2024-03-09_09-31-33.jpg)
Шановні колеги!
Вітаю Вас з 210-річчям з Дня народження Великого Кобзаря: відомого на весь світ письменника, діяча Української культури, поета - Тараса Григоровича Шевченка!
Важко переоцінити внесок Тараса Шевченка в боротьбі українців за свободу і незалежність. Його вірші досі актуальні, вони надихають та підтримують нас у цей важкий час!
«Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!»