ДЕНЬ ЗЕМЛІ

        20 березня 2024 року викладачами циклової комісії природничих дисциплін (Оленою ВАСЬКОВСЬКОЮ, Ольгою ОРЛОВОЮ, Антоніною СТОЛЯРЕНКО) було проведено заходи присвячені Дню Землі в групах

585 КБ, 591-Т, 556-ІПЗ та  584 КІ.

        20 березня весь світ відзначає День нашої планети. Цей міжнародний День покликаний перш за все звертати увагу людини на проблеми , які вона створює своєю діяльністю, та замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.

          Мета заходу  - привернути увагу  до нашого спільного дому - планети Земля, нагадати про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного.  Це свято є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує. В результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування.

          Після перегляду відео фрагментів, ознайомлення з презентацією студенти прийняли активну участь в  обговоренні, як кожен може внести свій вклад в збереження навколишнього середовища.

Свято День Землі - це символ єдності, усвідомлення, що тільки об'єднаними зусиллями ще можливо боротися з глобальними екологічними та існуючими соціальними проблемами на нашій планеті. Тільки спільними зусиллями можна вирішувати глобальні екологічні і соціальні проблеми на Землі.

Презентація день Землі