Неймовірна подорож парковою зоною «Нивки»

21 березня  краєзнавчо-географічний гурток «Компас»  ВСП «ФКІУтЗ НАУ» з незмінними викладачами Гуровим Олегом Івановичем, Марчук Галиною Леонідівною та завідувачкою бібліотеки ім. О.Теліги Шевчук Оленою здійснили неймовірну подорож  парковою зоною «Нивки». Цікава та пізнавальна розповідь викладачів коледжу про особливості ландшафту місцевості, її глибоке минуле, яке  сягає сивої давнини, зацікавила  студентів.  Всі разом ми знайшли місце сили і просили у природи  здоров’я. Багато історичних загадок ховає в собі ця місцевість. І одна з них – це  колишня  «Васильчиківська дача». Про історію та  таємниці  напівзруйнованого маєтку в парку «Нивки» цікаво розповіла завідувачка бібліотеки Олена Шевчук.