"Поезія - це завжди неповторність"

В бібліотеці ім. Олени Теліги  18 березня 2024 року відбулася літературна зустріч з відомою сучасною українською поетесою учасницею революції Гідності Марією ВОЛИНСЬКОЮ. Захід проходив під гаслом "Поезія - це завжди неповторність". Поезія - це музика душі, промовлена словами. Лейтмотивом зустрічі був вислів: "У моєму серці Рідна мова співає!". Українська поетеса Марія ВОЛИНСЬКА подарувала і підписала книгу  «Спалах вічності» для студентів нашого коледжу.

До творчої зустрічі долучилися  студенти та викладачі нашого коледжу.

А саме: Власенко Катерина, Орлова Ольга, Бузун Катерина,  Липова Наталія, Марчук Галина, Любов Фурса, Богінська Антоніна, Власенко Надія, Ставинога Андрій, Федоренко Іван, Марущак Назар,  Торяник Георгій (студенти 556-ІПЗ). Захід був пізнавальним, наповнений цікавою інформацією, що стосується рідної мови та її значення для нашого народу.

Щиро вдячні, за прекрасний позитив,який одержали слухачі, в такий важкий час війни.

Також відбулось засідання Київського товариства ім. Олени Теліги та прийняття нових членів товариства, працівників нашого коледжу, зокрема: Любов Фурса, Ольга Орлова, Антоніна Богінська, Наталія Липова.