Освіта Києва: 30 років незалежності: актуальні питання нашої освіти

26 серпня 2021 року представники Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» долучилися до участі у Серпневій конференції «Освіта Києва: 30 років незалежності».

Основними темами конференції були актуальні питання сучасної освіти м.Києва: розвиток та становлення освіти Києва за роки незалежності, управління освітою в умовах нової реальності, форми і типи навчання, підсумки 2020-2021 н.р. та пріоритети на новий 2021-2022 н.р., цифровізація освіти. Також учасниками було розглянуто особливості розвитку освіти Києва за роки незалежності України. Організаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Києва і Київський Палац дітей та юнацтва.

До участі у конференції долучилося більше 3000 учасників, що засвідчує високий інтерес до питань стану та перспектив розвитку освіти в Україні. Щиро вдячні організаторам та спікерам за цікавий формат та змістовні доповіді!