«Career Day»: продовжуємо співпрацю з ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг

«Career Day»: продовжуємо співпрацю з ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг

27 серпня  2021 року представники Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» долучилися до участі у ток-шоу «Career Day Talks» від ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг з метою розвитку співпраці зі стейкхолдерами. До участі в прямому ефірі за допомогою платформи Мicrosoft Тeams долучилися учні та студенти з різних закладів освіти України, щоб мати можливість дізнатися більше про діяльність ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг та безпосередньо поспілкуватися з його стажерами.

Під час заходу учасники дізналися про особливості стажування, працевлаштування, адаптації та кар`єрного розвитку представників організації, отримали відповіді на питання та корисні поради щодо майбутньої професійної діяльності. Здобувачі освіти та викладачі КІтУ НАУ систематично беруть участь у івентах «Career Day» від ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг і щиро вдячні організаторам за запрошення та корисну змістовну інформацію!