Участь в онлайн-конференції «Marketing Directors Day» від WebPromoExperts - Академії інтернет-маркетингу

16 вересня 2021 року студенти коледжу спеціальностей «Маркетинг» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» разом із викладачами Іриною Литовченко та Лесею Гаврутенко долучилися до участі в онлайн-конференції «Marketing Directors Day», яка зібрала власників, маркетологів та маркетинг директорів топових українських компаній з метою обговорення основних digital-стратегій, обміну досвідом адаптації бізнесу в нових реаліях та ін. Всього до участі у конференції долучилося близько 300 учасників. Організатор заходу - WebPromoExperts - Академія інтернет-маркетингу.

Під час конференції студенти та викладачі коледжу мали можливість отримати корисну інформацію про цікаві проєкти, свіжі кейси, відомі бренди, актуальні  digital-тренди, кращі інструменти та особливості їх використання від спікерів – представників  компаній Ковальська, Eldorado, ПриватБанк, Укрзолото, Danone Nutricia, Peugeot Citroen Ukraine та ін.

Дякуємо організаторам і спікерам за інформацію про актуальні тенденції та інструменти діджитал-маркетингу!