Студентами групи РПЗ-28 Відокремленого підрозділу «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» під керівництвом викладача української філології Людмили ТКАЧЕНКО  було проведено обговорення ролі митця та значення його творчості для сучасного читача і України зокрема. Студенти підготували цікавий відеозапис  -  виразне читання поезії Тараса Шевченка. Приємно, що здобувачі  цікавляться текстами Кобзаря, по-новому переосмислили слова "І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь..." Учасники: Нікіта ВОЙНЕРОВСЬКИЙ, Ярослава ОКСАК, Дмитро КОПИЛ, Тетяна ТАРАСОВА, Олександр МЕЛЕЖИК, Назарій СТЕПУРА, Михайло ГОРОБЕЦЬ, Владислав САВКО, ВІкторія МАЗУР, Артем ТУРГУНОВ. Марафон присвячений Кобзарю продовжуємо!