Відповіді на актуальні питання абітурієнтів

КІтУ НАУ НА ДОПОМОГУ АБІТУРІЄНТУ

Відповіді на актуальні питання абітурієнтів щодо вступу в КІтУ НАУ 2020

Питання

Відповіді

1

Які документи необхідно подавати для зарахування до КІтУ НАУ?

Із переліком документів, необхідних для зарахування до коледжу, можна ознайомитися за посиланням

2

Що собою являє вступне випробування?

Індивідуальна співбесіда з української мови та математики.

3

На яку кількість спеціальностей можна подавати документи для вступу до коледжу?

Вступники можуть подати до п`яти заяв на будь-які спеціальності.

4

Якщо подаються документи для вступу до коледжу на декілька спеціальностей, чи потрібно складати вступні випробування для кожної спеціальності?

Ні.

Наші абітурієнти проходять вступні випробування з української мови та математики (письмово) одноразово незалежно від того, яку кількість спеціальностей вони обрали для вступу до коледжу.

5

Які терміни навчання в коледжі?

З інформацією щодо термінів навчання в КІтУ НАУ можна ознайомитися за посиланням

6

Яка вартість навчання?

Детальна інформація про вартість навчання в коледжі розміщена на сайті коледжу за посиланням

7

Як формується рейтинговий бал для вступу до коледжу?

Рейтинговий бал формується на основі суми балів:

-          результат вступного випробування з української мови та математики

8

Де можна отримати всю необхідну інформацію щодо вступу та роботи приймальної комісії КІтУ НАУ?

Інформацію щодо вступу та роботи приймальної комісії КІтУ НАУ можна отримати у секретаря приймальної комісії коледжу – Гоменюк Віти Анатоліївни.

Контактні телефони:

тел. 050-864-31-93
тел. 096-938-70-35

9

Який порядок роботи приймальної комісії коледжу?

Порядок роботи приймальної комісії КІтУ НАУ

(м. Київ, вул. Метробудівська, 5а):

понеділок – п’ятниця з 8.30-18.00 години;        субота з 8.30-14.00 години – на період з 30 червня до 14 липня 2022 року.

Із Правилами прийому Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету в 2020 році можна ознайомитися за посиланням: http://kitu.nau.edu.ua/abituriient/pravila-priyomu.

тел. 050-864-31-93

тел. 096-938-70-35