Наукові гуртки

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

Діяльність студентських наукових гуртків у ІІ-му семестрі 2019-2020 навчального року

Назва гуртка

Мета гуртка

Керівники гуртка

Періодичність засідань

Управління стартапами в Україні:

проблеми та перспективи

Заохочення молоді до творчої інтелектуальної самореалізації, розвиток підприємницької ініціативи та стимулювання ділової активності молоді.

Гаврутенко Л.А.

2 рази на місяць

Актуальні питання розвитку банківської сфери

Створення сприятливих умов для підготовки студентської молоді до самостійної творчої, навчальної та наукової роботи з питань особливостей розвитку банківської сфери.

Іщак О.В.

2 рази на місяць

Економічний простір

Вдосконалення та поглиблене вивчення економіки, заохочення до наукових досліджень, засвоєння основ наукової роботи, формування економічного мислення у студентів.

Кондрашева О.М.,

Ковальова Є.В.

1 раз на місяць

Торговельна діяльність: проблеми і перспективи

Залучення студентів до поглибленого вивчення актуальних проблем і перспектив торговельної діяльності.

Шелудченко М.В.

Науковий вимір

Створення сприятливих умов для підготовки студентської молоді до самостійної творчої, навчальної та наукової роботи, підтримка та сприяння розвитку її наукових інтересів.

Литовченко І.В.

Наукові аспекти графічного дизайну

Формування у студентів навичок самостійної творчої, навчальної, пошукової та наукової роботи за напрямом «Графічний дизайн».

Родіонов П.Ю.

Мій науковий дебют

Заохочення студентів до наукової діяльності в галузі суспільних дисциплін та підготовка до участі у наукових заходах.

Сахно А.К.

Scientific soulmates

Поглиблене вивчення англійської мови, залучення студентів до наукових, культурно-просвітницьких заходів та підготовка участі в них англійською мовою.

Михайленко О.А.,

Гришко Н.О.,

Тарасюк К.І.

Електронік

Створення сприятливих умов для розвитку й реалізації творчих здібностей, практичних навичок студентів у галузі електротехніки, електроніки, робототехніки.

Михайлова О.І.

1 раз на тиждень

Інформаційна безпека

Поглиблене вивчення властивостей інформації та її впливу на свідомість і поведінку людини, а також принципів організації та забезпечення інформаційної безпеки в комп’ютерних мережах і системах.

Рябчук Н.А.

1 раз на місяць

За додатковою інформацією звертайтеся до керівників гуртків.