Відділення №8 Фінансів та менеджменту

Понеділок-четвер: 8:15-17:15
П’ятниця: 8:15-16:00
Обідня перерва: 12:30-13:15

На відділенні №8 фінансів та менеджменту навчається 240 студентів.

Головним завданням відділення є забезпечення високого рівня підготовки майбутніх фахівців у галузі фінансових відносин та менеджменту у відповідності до вимог стандартів фахової передвищої освіти та запитів стейкхолдерів.

Освітній процес на відділенні базується на впровадженні інноваційних підходів та методів навчання і спрямований на підготовку компетентних та креативних фахівців, які зможуть реалізувати себе в різних сферах професійної діяльності.

Наші студенти отримують грунтовну теоретичну та практичну підготовку, яка дозволяє розвивати їх креативне та логічне мислення, аналітичні та проблемно-орієнтовані навички.

Працює зі студентами відділення команда висококваліфікованих викладачів, серед яких кандидати економічних наук, спеціалісти вищої категорії та викладачі-методисти.

Ми віримо, що наші випускники будуть успішно реалізовувати себе на ринку праці, впроваджуючи свої ідеї та знання, і стануть справжніми професіоналами у своїй сфері діяльності.

Спеціальність

Освітньо-професійна програма

Термін навчання

Освітньо-професійний ступінь: фаховий молодший бакалавр

072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

«Фінанси і кредит»

На базі 9 класів – 2 роки 10 місяців

073 Менеджмент

«Організація виробництва»

На базі 9 класів – 3 роки 5 місяців

Освітній ступінь: бакалавр

072 Фінанси, банківська справа,  страхування та фондовий ринок

Фінанси, банківська справа та страхування.

На базі диплома молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра – 2 роки 10 місяців